BFC236841393
Delenummer:
BFC236841393
Beskrivelse:
CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC RAD
Dataark:
BFC236841393.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236841393 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:250V
Spenningsverdier - AC:160V
Toleranse:±10%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKT368
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236841393
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236841393
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.512" (13.00mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.039µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC RAD
kapasitans:0.039µF