BFC237142823
Delenummer:
BFC237142823
Beskrivelse:
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Dataark:
1.BFC237142823.pdf2.BFC237142823.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC237142823 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:250V
Spenningsverdier - AC:160V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT371
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222237142823
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC237142823
Lead Spacing:0.300" (7.62mm)
Høyde - sittende (maks):0.354" (9.00mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.082µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
kapasitans:0.082µF