BFC237344154
Delenummer:
BFC237344154
Produsent:
Angstrohm / Vishay
Beskrivelse:
CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Dataark:
BFC237344154.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC237344154 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:250V
Spenningsverdier - AC:160V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:MKT373
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222237344154
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC237344154
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.433" (11.00mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.15µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
kapasitans:0.15µF