Kjøpe BFC237344394 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 160V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKT373 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237344394 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237344394 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.472" (12.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.39µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.39µF |