Kjøpe BFC238340433 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) |
| Serie: | 383 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 383 40433 222238340433 BC1953 BFC2 383 40433 BFC2 383 40433 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC238340433 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.827" (21.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.043µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.043UF 5% 1.4KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.043µF |