Kjøpe BFC238340472 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | 383 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 383 40472 222238340472 BC1954 BFC2 383 40472 BFC2 383 40472 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC238340472 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.472" (12.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 4700pF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 4700PF 5% 1.4KVDC RAD |
| kapasitans: | 4700pF |