Kjøpe BQ24170RGYT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 17V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Current |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-28049-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 ~ 3 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BQ24170RGYT |
| Interface: | - |
| Feilbeskyttelse: | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Beskrivelse: | IC LI-ION/POL CHARGE MGMT 24VQFN |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 4A |
| Batterispenning: | 4.2V |