Kjøpe CB1AF-M-24V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 14 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 2.4 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Bryter spenning: | 28VDC - Nom |
| Serie: | CB |
| Frigjør tid: | 15ms |
| Relé Type: | Automotive |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | CB1AFM24V |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CB1AF-M-24V |
| Egenskaper: | Sealed - Flux Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount |
| Beskrivelse: | RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 20A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 320 Ohms |
| Coil Power: | 1.8 W |
| Coil Current: | 75mA |