Kjøpe CB1AF-P-12V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 7 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 1.2 VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 14VDC - Nom |
| Serie: | CB |
| Frigjør tid: | 15ms |
| Relé Type: | Automotive |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 255-2175 CB1AF-P-12V-ND CB1AFP12V |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CB1AF-P-12V |
| Egenskaper: | Sealed - Flux Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 40A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 12VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 103 Ohms |
| Coil Power: | 1.4 W |
| Coil Current: | 117mA |