Kjøpe DS89C387TMEA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-SSOP |
| Serie: | - |
| protokoll: | RS422, RS485 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 12/0 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | DS89C387TMEA |
| Utvidet beskrivelse: | 12/0 Driver RS422, RS485 48-SSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC LINE DRV CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |