Kjøpe ECQ-E2106KF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.626" W (31.00mm x 15.90mm) |
| Serie: | ECQ-E(F) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | ECQE2106KF EF2106 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ECQ-E2106KF |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.055" (26.80mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 10µF ±10% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 10µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |