Kjøpe ECQ-E2183KS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) |
| Serie: | ECQ-E(K) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | E2183 ECQ-E2183KZS ECQE2183KS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ECQ-E2183KS |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.354" (9.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.018µF ±10% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.018µF |