Kjøpe EEE-HAV221UAP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 35V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, HA |
| Ripple Current: | 170mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | EEEHAV221UAP PCE4728TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EEE-HAV221UAP |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.402" (10.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD |
| kapasitans: | 220µF |