Kjøpe EEE-HC1H101P med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, HC |
| Ripple Current: | 160mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | P19732DKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | EEE-HC1H101P |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD |
| kapasitans: | 100µF |