Kjøpe ELC11D271F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | Radial Lead |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | ELC11D |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Vertical Cylinder |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ELC11D271F |
| induktans: | 270µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 270µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 320 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Beskrivelse: | FIXED IND 270UH 1.1A 320 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 320 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 1.1A |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |