Kjøpe ERZ-VF2M431 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 430V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 387V |
| Varistor Spenning (Maks): | 473V |
| Serie: | ZNR® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2-SMD, J-Lead |
| Andre navn: | ERZVF2M431 P7355TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCV |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 350VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 275VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ERZ-VF2M431 |
| Energi: | 10J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 430V 300A 2SMD JLEAD |
| Nåværende - Overspenning: | 300A |
| Kapasitans @ Frekvens: | - |
| Email: | [email protected] |