Kjøpe ESDA6V1U1RL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 5V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | - |
| Spenning - Fordeling (Min): | 6.1V |
| Enveis kanaler: | 6 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | ESDA, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 200W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |