Kjøpe F1842D1000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.4V @ 120A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1000V (1kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | Module |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | F1842D1000 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 1000V (1kV) 40A (DC) Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1KV 40A |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | - |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 40A (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |