Kjøpe FN3258-16-44 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningssignal DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier AC (fase til fase): | 480V |
| Spenningsvurdering AC (fase til jord / nøytral): | 277V |
| Spenningssignal AC: | - |
| Oppsigelsesstil: | Terminal Block |
| Serie: | FN 3258 |
| Andre navn: | 801-126 802108 817-1371 FN3258 - 16-44 FN32581644 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FN3258-16-44 |
| induktans: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT |
| Nåværende: | 16A |
| konfigurasjon: | Single Stage |
| godkjenninger: | CSA, ENEC, UR |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |