Kjøpe FN3258H-55-52 med BYCHPS
|---|---|
| Spenningsverdier AC (fase til fase): | 520V |
| Spenningsvurdering AC (fase til jord / nøytral): | 300V |
| Serie: | FN 3258 |
| Andre navn: | 297-112 806084 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | FN3258H-55-52 |
| induktans: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 55A CHASSIS MOUNT |
| Nåværende: | 55A |