Kjøpe HP3-AC110V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 88 VAC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 33 VAC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Bryter spenning: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HP |
| Frigjør tid: | 30ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 40°C |
| Bruk tid: | 30ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens varenummer: | HP3-AC110V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 10A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag) |
| Kontakt skjema: | 3PDT (3 Form C) |
| Spolespenning: | 110VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | - |
| Coil Current: | 30mA |