Kjøpe HP3-L-DC24V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 3.6 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Bryter spenning: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HP |
| Frigjør tid: | 30ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 40°C |
| Bruk tid: | 30ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens varenummer: | HP3-L-DC24V |
| Egenskaper: | LED Indicator |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 10A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag) |
| Kontakt skjema: | 3PDT (3 Form C) |
| Spolespenning: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 400 Ohms |
| Coil Power: | 1.4 W |
| Coil Current: | 60mA |
| Email: | [email protected] |