Kjøpe JR1AF-B-DC12V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 1.2 VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | JR |
| Frigjør tid: | 2ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 10ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens varenummer: | JR1AF-B-DC12V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 12VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 270 Ohms |
| Coil Power: | 530 mW |
| Coil Current: | 44mA |