Kjøpe L4969URD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 6 V ~ 28 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-SO |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | L4969URD |
| Interface: | Serial |
| Utvidet beskrivelse: | Keypads and Alarm Systems Interface 20-SO |
| Beskrivelse: | IC TXRX 5V 180MA 20SO |
| applikasjoner: | Keypads and Alarm Systems |
| Email: | [email protected] |