Kjøpe LD2981ABM33TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 16V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.18V @ 100mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | 497-1521-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LD2981ABM33TR |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 100mA SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 100mA |