Kjøpe LD2981ABU18TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.5 V ~ 16 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | TO-243AA |
| Andre navn: | 497-1523-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | LD2981ABU18TR |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 100mA SOT-89-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.8V 0.1A SOT89-3 |
| Strøm - Utgang: | 100mA |