Kjøpe LM340SX-12/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 12V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 14.6 V ~ 35 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 2V @ 1A |
| Leverandør Enhetspakke: | DDPAK/TO-263-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Andre navn: | *LM340SX-12/NOPB LM340SX-12/NOPBTR LM340SX12NOPB |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM340SX-12/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 1.5A DDPAK/TO-263-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 12V 1.5A DDPAK |
| Strøm - Utgang: | 1.5A |