Kjøpe LM4805LQ/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 6.1 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-WQFN (5x5) |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) |
| Andre navn: | *LM4805LQ LM4805LQ LM4805LQ/NOPBTR LM4805LQNOPB LM4805LQNOPBTR LM4805LQNOPBTR-ND LM4805LQTR LM4805LQTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 1.2W x 1 @ 8 Ohm |
| Produsentens varenummer: | LM4805LQ/NOPB |
| Egenskaper: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 28-WQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 1.2W MONO 28QFN |
| Email: | [email protected] |