Kjøpe LP3964EMP-1.8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.5 V ~ 7 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-5, TO-261AB |
| Andre navn: | LP3964EMP-1.8TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP3964EMP-1.8 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA SOT-223-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.8V 0.8A SOT223-5 |
| Strøm - Utgang: | 800mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 1.2A |