Kjøpe LQR2W272MSEF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Serie: | LQR |
| Ripple Current: | 10.2A @ 120Hz |
| Andre navn: | 493-9341 LQR2W272MSEF-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | LQR2W272MSEF |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.866" (22.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 6.024" (153.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 2700µF |