Kjøpe LQR2W682MSEH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Serie: | LQR |
| Ripple Current: | 23.3A @ 120Hz |
| Andre navn: | 493-9353 LQR2W682MSEH-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | LQR2W682MSEH |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.252" (31.80mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 6.811" (173.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 6800µF |