Kjøpe LT1332CG#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-SSOP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 400mV |
| protokoll: | RS232 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall drivere / mottakere: | 3/5 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LT1332CG#TRPBF |
| Utvidet beskrivelse: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-SSOP |
| duplex: | Full |
| Beskrivelse: | IC TXRX RS232 W/12V VPP 28-SSOP |
| Datahastighet: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |