Kjøpe LT1332CNW#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 400mV |
| protokoll: | RS232 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall drivere / mottakere: | 3/5 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LT1332CNW#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-PDIP |
| duplex: | Full |
| Beskrivelse: | IC TXRX RS232 W/12V VPP 28-DIP |
| Datahastighet: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |