Kjøpe LT1996CMS#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 25µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP |
| Slew Rate: | 0.12 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1996CMS#TRPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 560kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Programmable Gain Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP PGA 560KHZ RRO 10MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 130µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 21mA |
| Nåværende - Input Bias: | 2.5nA |
| Forsterkertype: | Programmable Gain |
| -3db Båndbredde: | 38kHz |
| Email: | [email protected] |