Kjøpe LT1996IDD#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 25µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-DFN (3x3) |
| Slew Rate: | 0.12 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1996IDD#PBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 560kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Programmable Gain Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 10-DFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC OPAMP PGA 560KHZ RRO 10DFN |
| Strøm - Forsyning: | 130µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 21mA |
| Nåværende - Input Bias: | 2.5nA |
| Forsterkertype: | Programmable Gain |
| -3db Båndbredde: | 38kHz |
| Email: | [email protected] |