Kjøpe LT8310EFE#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 6 V ~ 100 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT8310EFE#TRPBF |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Forward Converter Controller 20-TSSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 3.8mA |
| applikasjoner: | Forward Converter Controller |
| Email: | [email protected] |