Kjøpe LT8315IFE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | - |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 18V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 560V |
| topologi: | Flyback |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive, Isolation Capable |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LT8315IFE#PBF |
| Funksjon: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 220Hz ~ 140kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Flyback Switching Regulator IC Positive, Isolation Capable Fixed 1 Output 800mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR FLYBACK 20TSSOP |
| Strøm - Utgang: | 800mA |
| Email: | [email protected] |