Kjøpe LTC1385CN#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 18-DIP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 400mV |
| protokoll: | RS562 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall drivere / mottakere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1385CN#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver Full RS562 18-DIP |
| duplex: | Full |
| Beskrivelse: | IC TXRX 3.3V EIA/TIA-562 18-DIP |
| Datahastighet: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |