Kjøpe LTC1387IG#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 5V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-SSOP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 40mV |
| protokoll: | Multiprotocol |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1387IG#TRPBF |
| Utvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver Half Multiprotocol 20-SSOP |
| duplex: | Half |
| Beskrivelse: | IC TXRX RS232/485/422 MULTIPRTCL |
| Datahastighet: | 150KBd |
| Email: | [email protected] |