Kjøpe LTC1981ES5#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Andre navn: | LTC1981ES5#TRMPBFTR LTC1981ES5TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall drivere: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1981ES5#TRMPBF |
| Logisk spenning - VIL, VIH: | 0.6V, 1.4V |
| Inngangstype: | Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidet beskrivelse: | High-Side Gate Driver IC Inverting TSOT-23-5 |
| Driven konfigurasjon: | High-Side |
| Beskrivelse: | IC HI-SIDE SW CTRL SNGL TSOT23-5 |
| Strøm - Peak Output (Kilde, Sink): | - |
| Kanaltype: | Single |
| Email: | [email protected] |