Kjøpe LTC2970CUFD#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.75 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-QFN (5x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC2970CUFD#TRPBF |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 24-QFN (5x4) |
| Beskrivelse: | IC PWR SUPPLY CTRLR/MONITR 24QFN |
| Strøm - Forsyning: | 3.7mA |
| applikasjoner: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |