Kjøpe LTC6904HMS8#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Silicon |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC6904HMS8#TRPBF |
| Frekvens: | 1kHz ~ 68MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Oscillator, Silicon IC 1kHz ~ 68MHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Beskrivelse: | IC OSC SILICON PROG 8-MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 7mA |
| Telle: | - |
| Email: | [email protected] |