Kjøpe MAL211848471E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 63V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 970mA @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL211848471E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 390 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.299" (33.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 470µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 440 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 440 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 63V AXIAL |
| kapasitans: | 470µF |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |