Kjøpe MAL212384331E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm) |
| Serie: | 123 SAL-A |
| Ripple Current: | 490mA @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL212384331E3 |
| Levetid @ Temp.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 300 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.1 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 1.1 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL |
| kapasitans: | 330µF |