Kjøpe MAX15102EWL+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.6 V ~ 5.2 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.7 V ~ 5.5 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.05V @ 2A |
| Leverandør Enhetspakke: | 15-WLP (2.65x1.57) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 15-WFBGA, WLBGA |
| Andre navn: | MAX15102EWL+T-ND MAX15102EWL+TTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX15102EWL+T |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 5.2 V 2A 15-WLP (2.65x1.57) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 2A 15WLP |
| Strøm - Utgang: | 2A |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |