Kjøpe MAX3111EENI med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-PDIP |
| Standarder: | - |
| Serie: | - |
| protokoll: | RS232, RS485 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX3111EENI |
| Interface: | SPI, UART |
| Funksjon: | Controller |
| Utvidet beskrivelse: | RS232, RS485 Controller SPI, UART Interface 28-PDIP |
| Beskrivelse: | IC TXRX RS232 SPI INT-CAP 28-DIP |
| Strøm - Forsyning: | 600µA |
| Email: | [email protected] |