Kjøpe MAX3420EETG+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TQFN (4x4) |
| Standarder: | USB 2.0 |
| Serie: | - |
| protokoll: | USB |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX3420EETG+ |
| Interface: | SPI |
| Funksjon: | Controller |
| Utvidet beskrivelse: | USB Controller USB 2.0 SPI Interface 24-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC USB PERIPH CONTROLLER 24TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 15mA |
| Email: | [email protected] |