Kjøpe MAX7300AAX+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 36-SSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 36-BSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Utgangstype: | Push-Pull |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall I / O: | 28 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX7300AAX+ |
| Avbryt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | I/O Expander 28 I²C 36-SSOP |
| Beskrivelse: | IC I/O EXPANDER I2C 28B 36SSOP |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | 4.5mA, 10mA |
| Klokkefrekvens: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |