Kjøpe MAX7300ATI+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Push-Pull |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall I / O: | 28 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX7300ATI+T |
| Avbryt Output: | Yes |
| Interface: | I²C, 2-Wire Serial |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | I/O Expander 28 I²C, 2-Wire Serial 28-TQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC I/O EXPANDER I2C QFN |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | 4.5mA, 10mA |
| Klokkefrekvens: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |