MXPLAD30KP40AE3
Delenummer:
MXPLAD30KP40AE3
Produsent:
Microsemi
Beskrivelse:
TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD
Lead Free Status / RoHS Status:
Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Tilgjengelig mengde:
16018 Pieces
Dataark:
MXPLAD30KP40AE3.pdf
Introduksjon
Kjøpe MXPLAD30KP40AE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenning - Omvendt avstengning (Typ):40V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp:64.5V
Spenning - Fordeling (Min):44.4V
Enveis kanaler:1
Type:Zener
Leverandør Enhetspakke:PLAD
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Nonstandard SMD
Andre navn:1086-13472
1086-13472-MIL
Driftstemperatur:-55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype:Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens varenummer:MXPLAD30KP40AE3
Beskrivelse:TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs):468A